23اکتبر2018

دانش خود را تقسیم کن، که طریقی برای دستیابی به جاودانگی است.

برگزاری سومین جلسه شورای پژوهشی مدارس سما واحد نور

    جلسه مذکور رأس ساعت 9 صبح روز یکشنبه مورخ 93/06/09 با حضور اعضای شورای پژوهشی مدارس سما و ریاست محترم دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور در هنرستان کاردانش پسرانه سما واحد نور با تلاوتی چند از کلام الله مجید آغاز گردید.

     در ابتدا جناب آقای دکتر سالاریان، معاونت محترم دانشگاه و رییس مرکز آموزشی و فرهنگی سما واحد نور ضمن خوش‌‌آمدگویی به اعضاء و تبریک فرا رسیدن دهه کرامت، گزارش مختصری از انجام فعالیت‌های پژوهشی ایراد فرمودند. سپس گزارشی کاملی از اقدامات انجام گرفته شده مصوبات جلسه دوم شورای پژوهشی مدارس ارائه توسط دبیر شورا گردید. تهیه سرفصل پیشنهادی توسط مدیران مدارس از طریق منابع مرتبط جهت تدوین آن در جلسه آینده، تنظیم پیش‌نویس دستورالعمل اجرایی مسابقات رباتیک (در خصوص سطح مسابقه و روش و چگونگی انجام کار) توسط هنرستان و با همکاری باشگاه پژوهشگران جوان واحد، خریداری مجلات از مراکز رشد آموزش و پرورش توسط معاونت سما واحد برای هر یک از مدارس، ارائه گزارشی مکتوب از برنامه‌های مدارس کشورهایی نظیر اتریش، اسپانیا و مالزی توسط آقای دکتر نعمتی معاونت پژوهشی واحد در جلسه آینده بخشی از مصوبات جلسه اخیر بوده است.

     در پایان این جلسه آقای محمدی مسئول رباتیک هنرستان با ارائه گزارشی از مسابقات رباتیک کشوری آراد که در شهریور ماه سال جاری در اصفهان برگزار گردید مطالبی بیان نمودند. ایشان با توجه به امکانات مورد نیاز و پتانسیل هنرستان جهت برگزاری، میزبانی مسابقات رباتیک را در 2 رشته ربات جنگجو و فوتبالیست پیشنهاد دادند که مورد موافقت اعضا قرار گرفت. همچنین به دانش آموزان شرکت کننده در این مسابقه از طرف مدیریت هنرستان و به دست ریاست محترم واحد و اعضاء شورا هدایایی اهدا گردید.

لازم به ذکر است در این دوره از مسابقات تیم ربات‌های نوریاب هنرستان توانست به مقام اول دست یابد.

بازديد امروز : 55 بازديد روز گذشته : 112 بازديد اين هفته : 167 بازديد اين ماه : 1612 مجموع آمار بازديد ها : 901352